Narlı Köyü Ulaşım

Narlı Köyü Ulaşım

Ulaşım

İstanbul’dan Narlı‘ya gelmek için eğer kendi aracınızla kara yoluyla gelmeyi düşünüyorsanız;

Eskihisar-Topçular arabalı vapuru tercih edilebilirsiniz. Her yarım saatte Eskihisar’dan kalkan Arabalı Vapurlar yaklaşık 30 dk sonra Topçular iskelesine yanaşmış oluyor.

Buradan Yalova istikameti üzerinden;Bursa’ya, 110 km sonra Bandırma’ya, 20 km sonra Erdek tabelalarını takip edip; Köyler istikameti ve 17.km sonra; ilk önce Ocakları geçip Narlı’ya varmış olacaksınız.

Eğer araçsız gelmeyi düşünüyorsanız; en uygunu ve hızlı ulaşım yolu; Yenikapı’dan Bandırmaya İDO hızlı feribot ile Bandırmaya yolcu olarak seyehat ederek, iki saat sonra Bandırma ya varmış olacaksınız.

Bandırma İDO iskelesin’den çıktığınız gibi; Erdek otobüs durağını göreceksiniz, feribot çıkış saatleri düşünülerek; Erdek‘e otobüsler beklemeden hareket ediyor. Araçlar klimalı ve koltuğunuzda oturarak Erdek’e ulaşabiliyorsunuz.

Güvenlik nedeniyle,ayakta yolcu kabul edilmiyor. Erdek terminalinde indiğiniz noktadan, Narlı’ya tekrar minibüse binerek önce Ocaklar; üzerinden geçerek Narlı’ya ulaşabiliriniz.

Yani; sabah 07:00 gemisine binerseniz; saat:10:00 da Narlı’dasınız.

Ve Narlı’ya vardığınızda; yolun yorgunluğunu denize girerek atıyorsunuz.

İSTANBULDAN FERİBOT İLE NARLI’YA ULAŞIM:

Yenikapı’dan kalkan hızlı feribotlar 2 saat süren bir deniz yolculuğundan sonra; aracınız ile veya yolcu olarak Bandırma’ya varmış olacaksınız.

Bandırma’dan Erdek istikameti tabelalarını takip ederek, önce Düzler, Kamplar Mevkilerinden geçerek; 20 km yani, 15 dk sonra Erdek Merkez’e varacaksınız.

Sonra Köyler istikameti ve 17.km sonra; ilk önce Ocakları geçip Narlı’ya varmış olacaksınız.

www.ido.com.tr

İZMİR’DEN NARLI’YA ULAŞIM:

İzmir istikametinden hareket ederek; İstanbul-Bursa tabelalarını takip ederek ilerleyecksiniz. Susurluğu geçtikten sonra; yol Bursa ve Bandırma istikameti olarak ikiye ayrılacak.

Siz Bandırma’ya yönelerek ilerleyeceksiniz, Erdek tabelasını gördükten sonra; istikametiniz Erdek olacak. Erdek merkezden de, Narlı Ocaklara tabelalar sizi yönlendirecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Whatsapp' dan Soru sor